Konwencje 2010

Dwa razy w roku (ostatni weekend w marcu i wrześniu) EFS organizuje Międzynarodowe Konwencje Fitness. Celem konwencji jest przedstawienie instruktorom nowych jak i obecnych już form Fitness. Przez udział w konwencjach instruktorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, poszerzają swój profesjonalny warsztat pracy. Na konwencjach panuje fantastyczna atmosfera, lekcje odbywają się na trzech salach, co daje możliwość wybrania dla siebie odpowiedniej formy.

Konwencja to przede wszystkim pierwszy kontakt z nowymi programami, które później są kontynuowane podczas szkoleń. To miejsce, gdzie uczestnik ma możliwość spotkać się z doświadczonymi prezenterami, otrzymać nowe pomysły jak i energie motywującą do dalszej pracy. Największą satysfakcją dla organizatorów konwencji jest możliwość zaproszenia i pokazania najlepszych prezenterów fitness, którzy występują tylko na największych konwencjach w Europie jak i na całym świecie. Hotel i restauracja znajdujące się w kompleksie sportowym, stanowią dodatkowy atut naszej imprezy.

24-25 Marzec 2018

"Yin & Yang" Bodymind Convention


Dr.Ravi Kumar Dowlur-India/ Iyengar Yoga,
Jeremie Perroud-France/ Romana's Pilates,
Julio Papi-Spain/ Hatha Yoga,
Anya Glushkova-Russia/ Michael King & Fletcher Pilates Schools,
Andreas Goller-Germany/ Fitness & Medicin Pedagog,
Christiane Reiter-Germany/ Body Mind Institut of London,
Maximilian Stohr-Italy/ Atelier Pilates Academy,
Cinzia Galletto-Italy/ Atelier Pilates Academy,
i z Polski:
pojawią się wkrótce!!

Z życzeniami pomyślności w nowym roku zapraszamy Was tradycyjnie w ostatni weekend marca 24-25 na wyjątkową konwencję "Yin & Yang". Po raz pierwszy w naszej szkole konwencję poświęconą tym razem tylko programom bodymind, skierowaną do wszystkich praktykujących z pasji, zamiłowania i zawodowo ruch Yoga i Pilates.

Zamów konwencjePełny opis konwencji