Szkolenia 2010

Doświadczenie i profesjonalizm Edukatorów, motywująca atmosfera, dbałość o uczestników, dobre warunki pobytowe, 100% satysfakcji, to czynniki sprawiające, że szkoła EFS jest jedną z najlepszych szkół fitness w Polsce.

EFS zapewnia kompletne szkolenia zarówno dla tych, którzy zaczynają swoje pierwsze kroki w zawodzie instruktora -szkolenie Licencja B (Basic) Instructor Aerobic & Step, dające możliwość podjęcia pracy w klubach, jak i dla doświadczonych instruktorów, którzy poszukają zaawansowanego wtajemniczenia i własnego stylu pracy. Dla nich ukończenie szkolenia Licencje A (Advanced) Instructor Aerobic & Step może być również startem w karierze prezentera fitness na konwencjach organizowanych w Polsce i w Europie. Ukoronowaniem wiedzy instruktorskiej jest ukończenie z pozytywnym egzaminem wieloetapowego, wymagającego i prestiżowego szkolenia PERSONAL TRAINER EFS. Szukający wiedzy instruktorzy w Euro Fitness School mają możliwość uzupełnienia edukacji o nowatorskie programy fitness takie jak: Pilates, Master Step & Dance, Pordebras, Power Stretch, Kick Power, Fitboxe, Indoor Cycling, Bosu, Step Variation, Different Toning, Zdrowe Plecy, Power Barbell, Total Body Conditioning, FlowTonicŽ, Functional Training, Walking Program,Instructor Fitness Licence B (na siłowni),Bodyskills (B.Fuzessy)oraz TABATA.
W 2014 roku EFS jako jedyna w Polsce wprowadziła do swojego programu unikalne, zdobywające świat szkolenie deepWORK!!

27-28 Styczeń 2018

deepWORK™ Basic - Warszawa

Jannie Lindeque-Niemcy/RPA

Na pierwsze w 2018 roku szkolenie deepWORK™ Basic zapraszamy po raz kolejny do Warszawy do klubu MO Gym ul. Przasnyska 6B wejście C!! W tym roku zaproponujemy również szkolenie Basic deepWORK™ w zniżkowej cenie 750 zł!!

Zapraszamy wszystkich na doceniany na całym świecie (aktualnie podbija USA) program samego Roberta Steinbachera! To nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK™ bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe.

Szkolenie certyfikowane międzynarodowym certyfikatem, decyduje kolejność zgłoszeń wraz z obowiązkową wpłatą 200 zł na konto EFS do 20.12!

UWAGA-zniżkowa cena przy wpłacie 200 zł do 20.12, po tym terminie cena za szkolenie będzie o 100 zł większa!

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

03 Luty 2018

Body Power Step

Roman Ondrasek-Czech Rep.

Power Step-nowe szkolenie w naszej ofercie, bardzo dobrze ocenione po pierwszych pokazach na Aware Fitness Meeting w listopadzie, gdzie Roman Ondrasek wykorzystując step poprowadził interwałowa, intensywną lekcję całego ciała, bazując na krokach podstawowych, wykorzystując łatwe i nowoczesne metody przechodził do trudniejszych, bardziej intensywnych bloków. Body Power Step to idealny trening do zajęcia grupowych z użyciem stepu!

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest obowiązkowe i terminowe przesłanie kuponu zgłoszeniowego i dokonanie przedpłaty (100 zł) do 25.01.2018 na konto EFS

Uwaga-wpłata po tym terminie spowoduje wzrost ceny szkolenia o 50 zł!

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

10 Luty 2018

TOTAL BODY CONDITIONING NEW IDEAS

Jannie Lindeque- RPA

Pierwsze w 2018 roku szkolenie TBC New Ideas w Bielsku-Białej!!

Nowe pomysły na nowoczesne Total Body Conditioning z przyborami i z pokonywaniem oporu własnego ciała -jak konstruować i płynnie prowadzić najbardziej ulubioną przez klientów w klubach lekcję bez irytujących przerw lub niepotrzebnych, wytrącających momentów. Szkolenie z praktykiem Janniem kładzie nacisk na poprawną naukę techniki oraz funkcjonalną komunikację!

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest obowiązkowe i terminowe przesłanie kuponu zgłoszeniowego i dokonanie przedpłaty (100 zł) do 10.01.2018 na konto EFS.

UWAGA-okazyjna cena 300 zł dla instruktorów, którzy 100 zł wpłacą do 30.12!!!

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

11 Luty 2018

POWER BARBRLL- wzmocnienia ze sztangą

Jannie Lindeque- RPA

Power Barbell - jest to popularny, wszechstronny program Body Building do muzyki z użyciem lekkich sztang lub ciężkich drążków. Program Power Barbell jest prostym programem, do zastosowania także przez początkujących instruktorów, nie wymaga okresowej, obowiązkowej aktualizacji i specjalistycznej muzyki (można stosować muzykę do lekcji step).

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie obowiązkowego kuponu zgłoszeniowego oraz dokonanie terminowej i obowiązkowej przedpłaty (100 zł) do 10.01.2018 na konto EFS.

UWAGA-wyjątkowa cena dla instruktorów, którzy 100 zł wpłacą do 30.12!!!

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

17-18 Luty 2018

Weekend szkoleniowy w Warszawie z Andreasem Gollerem

Andreas Goller-Niemcy

Andreas Goller- Ambasador Reebok w Niemczech, Fitness-Pedagog, Naturopath, Medicine-Pedagog, Manager Treningu Grupowego w SAFS BETA Niemcy, Międzynarodowy Prezenter i Edukator zaprasza na wyjątkowy weekend dwóch szkoleń, w najlepszym czasie zimowej, wzmożonej aktywności klientów w klubach i w tematyce na czasie-zdrowego fitnessu, z ogromnym zestawem pomysłów i ćwiczeń na zajęcia grupowe z dużą piłką oraz funkcjonalnego, posturalnego treningu ciała. To wszystko podczas jednego weekendu, z jednym z najlepszych szkoleniowców fitness w Europie i w okazyjnej cenie!

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie kuponu zgłoszeniowego oraz obowiązkowej i terminowej wpłaty 300 zł do 15.01.2018 na konto EFS.

UWAGA-brak terminowej wpłaty spowoduje wzrost ceny szkolenia o 100 zł

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

17 Luty 2018

Postural Stability

Andreas Goller-Niemcy

Warszawa Klub MO Gym ul. Przasnyska 6B wejście C, Andreas z nowym treningiem Postural Stability to trening postawy, kręgosłupa i nie tylko, integrujący różne wpływy fizjoterapii, takie jak PNF, Brügger, FBL (Susanne Klein Vogelbach) i Pilates.
Na tym szkoleniu doświadczysz funkcjonalnych i innowacyjnych ćwiczeń, 1000 pomysłów do wykorzystania w lekcjach Pilates, workout, treningach posturalnych.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie kuponu zgłoszeniowego oraz obowiązkowej i terminowej wpłaty 150 zł do 05.01 lub 15.01.2018 na konto EFS.

UWAGA-brak terminowej wpłaty spowoduje wzrost ceny szkolenia o 50 zł

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

18 Luty 2018

Functional Big Ball (duża piłka)

Andreas Goller - Niemcy

Warszawa Klub MO Gym ul. Przasnyska 6B wejście C, Andreas z nowym, funkcjonalnym i posturalnym treningiem mięśni całego ciała z wykorzystaniem najpopularniejszego sprzętu jakim są dostępne w klubach duże piłki. Dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej. Wszyscy znają skrupulatność i profesjonalizm szkoleń Andreasa!! Wykorzystaj na nowo dużą piłkę w swoim klubie, zaskocz swoich klientów nowymi pomysłami!

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie kuponu zgłoszeniowego oraz obowiązkowej i terminowej wpłaty 150 zł do 05.01 lub 15.01.2018 na konto EFS.

UWAGA-brak terminowej wpłaty spowoduje wzrost ceny szkolenia o 50 zł

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

czerwiec-grudzie 2018

Yoga Alliance 200 edycja 2018

Julio Papi-Hiszpania & Anya Glushkova-Rosja.

UWAGA już teraz zachęcamy Was do udziału w edycji 2018 szkolenia Hatha Yoga Alliance 200 z Julio Papi. Dla tych, którzy zdecydują się do 30 grudnia tego roku udział w szkoleniu będzie możliwy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 990 euro za cały program z egzaminem i międzynarodowym certyfikatem, składający się z sześciu intensywnych, weekendowych zajazdów od piątku (sobota) do niedzieli!

Zostań Certyfikowanym Nauczycielem „200 Hatha Yoga Alliance” (200 godzinne szkolenie) z Euro Fitness School Polska i Daanasana School of Yoga Julio Papi.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie obowiązkowego kuponu zgłoszeniowego oraz dokonanie terminowej i obowiązkowej przedpłaty zgodnie z podanymi terminami na konto:

Bank Śląski;
-konto walutowe w euro PL65 1050 1070 1000 0092 2569 7557
-konto złotówkowe przeliczając euro wg średniego kursu NBP z dnia poprzedzającego wpłatę 34 1050 1070 1000 0092 2569 1519
Adres Szymon Markowski Sportrepublic ul. Mireckiego 1/11 43-300 Bielsko - Biała

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia