sob., 12 sty | Loftfitness Bielsko-Biała

Athletic Body Conditioning z Jannie Lindeque

Cel tego programu tkwi w prostocie i skuteczności, logicznym połączeniu atletycznych ćwiczeń całego ciała, dostosowanym do zajęć grupowych do muzyki z użyciem drobnego sprzętu ale przede wszystkim oporu własnego ciała.
Rejestracja jest zamknięta
Athletic Body Conditioning z Jannie Lindeque

Czas i lokalizacja

12 sty 2019, 10:00 – 17:00
Loftfitness Bielsko-Biała, Podwale 45, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

O wydarzeniu

Szkolenie skierowane do każdego instruktora niezależnie od poziomu zaawansowania, na którym poznacie energetyczny, bardzo dynamiczny ale co istotne prosty i skuteczny program ćwiczen altetycznych dla każdego z wykorzystaniem muzyki, z przyborami i bez, z pokonywaniem oporu własnego ciała.

Co chrakteryzuje ten program:

- zamiast chaotycznego i dysproporcyjnego używania przypadkowego zestawu ćwiczeń stosuje logiczne i poprawnie dobrane ćwiczenia na poszczególne mięśnie całego ciała.

- dostępna wiedza jak samodzielnie konstruować i płynnie prowadzić lekcje Body Conditioning bez irytujących przerw lub niepotrzebnych, wytrącających momentów.

- kładzie nacisk na poprawną naukę techniki oraz funkcjonalną komunikację, która będzie ważnym elementem podczas tego szkolenia.

Uwaga- bądźcie przygotowani na bardzo forsowny dzień, ponieważ zacznie się i skończy lekcją mistrzowską Athletic Body Conditioning z Janniei a do tego mała ilośc teorii zastapiona zostanie praktycznym opanowaniem zasad programu!!!

Konto do wpłat:

PL 53 1470 0002 2013 6829 4000 0001

Sportrepublic Szymon Markowski,

Bielsko-Biała ul.Mireckiego 1/11

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • ABC próg I
  PLN 300
  PLN 300
  0
  PLN 0
 • ABC próg II
  PLN 400
  PLN 400
  0
  PLN 0
SumaPLN 0
 • Biały Instagram Ikona
 • White Facebook Icon
 • White YouTube Icon