top of page

sob., 06 paź

|

Centrum Sportowe Widok

Aware Functional Meeting

Aware Functional Meeting” - Bielsko-Biała, sobota 06 października, nowa formuła konwencji fitness – to więcej niż show konwencja, mniej „na pokaz” a więcej jakości i świadomości, ponieważ każda lekcje zostanie zaraz po jej zakończeniu omówiona metodyka i dydaktyka przebiegu każdej lekcji.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Aware Functional Meeting
Aware Functional Meeting

Czas i lokalizacja

06 paź 2018, 10:00 – 18:00

Centrum Sportowe Widok, Widok 12, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

O wydarzeniu

UWAGA wstęp gratis na Aware Functional Meeting dla uczestników szkolenia deepWORK Basic 6-7.10.2018!!!

Mądrych, poszukujących wiedzy i świadomych trenerów zapraszamy na program, z tematem przewodnim treningu funkcjonalnego ale z bardzo istotnym warunkiem i przesłaniem, że ma być przeznaczony dla każdego klienta z poszanowaniem jego możliwości mentalnych i fizycznych. Czyli oczekujcie podpowiedzi jak spersonalizować trening, jak stopniować i dostosować systemy, dynamikę i intensywność pracy tak aby klient mógł krok po kroku doskonalić się, przyspieszyć metabolizm z uwzględnieniem i poszanowaniu jego zdolności kondycyjnej.

Aware Functional Meeting zapełnimy lekcjami najlepszych szkoleniowców z Europy , długoletnich praktyków, którzy chcą podzielić się swoim know-how bo przed wszystkim mają się czym dzielić- ogromnym doświadczeniem i nieoceniona wiedzę i są też twórcami swoich autorskich programów. I jest pewne, że potrafią to robić!!!

Wśród gości Meetingu niewątpliwą gwiazdą, będzie zdobywca tytułu „The Best International Presenter Eu4ya 2018”, jeden z najlepszych trenerów z teamu Roberta Steinbachera, charyzmatyczny prezenter Jannie Lindeque, który wspólnie z innymi międzynarodowymi prezenterami i szkoleniowcami jak Nicola Rossi po raz pierwszy Polsce, współtwórca nowatorskiego programy funkcjonalnego „R-evolution Training” oraz Jairo de Castro Almeida, którego autorski program CrossCardio szturmem zdobywa największe sieci fitness w Europie, zaprezentują i omówią lekcje funkcjonalne z elementami balansu, mobilności i stretchingu, z wykorzystaniem przyrządów jak i oporu samego ciała, :

-crosscardio,

-mobility,

-deepWORK,

-r-evolution with body

-r-evolution with step,

-athletic body conditioning,

Prosimy o zabranie własnych karimat do ćwiczeń!!!

Konto do wpłat :

Ewa Markowsk a Bielsko-Biała Mireckiego 1/11

EUROBANK PL 27 1470 0002 2012 3118 3000 0001

SWIFT: EBSAPLPW

Bilety

 • Functional Meeting IV próg

  Cena dla uczestników, którzy wpłaty na konto dokonają po 30.09 lub na miejscu! Konto dp wpłat : Ewa Markowsk a Bielsko-Biała Mireckiego 1/11 EUROBANK PL 27 1470 0002 2012 3118 3000 0001 SWIFT: EBSAPLPW

  200,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Functional Meeting

  UWAGA wstęp gratis na Aware Functional Meeting dla uczestników szkolenia deepWORK Basic 6-7.10.2018 w Bielsu-Białej.

  0,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

 • Biały Instagram Ikona
 • White Facebook Icon
 • White YouTube Icon
bottom of page