sob., 08 lut | Klub MO Gym Warszawa

deepWORK® Basic z Virginią Winsemann

Zapraszamy na wyjątkowe, awangardowe szkolenie deepWORK® Basic z jednym z najlepszych, nieprzeciętnych szkoleniowców tego programu na świecie!
Rejestracja jest zamknięta
deepWORK® Basic z Virginią Winsemann

Czas i lokalizacja

08 lut 2020, 10:30 – 09 lut 2020, 17:00
Klub MO Gym Warszawa, Warszawa, Przasnyska 6B (wejście C)

O wydarzeniu

 Virginia Winsemann (Berlin / Niemcy)

• wieloletni, globalny, główny trener bodyART® i deepWORK® autorstwa Roberta Steinbachera

• Międzynarodowy nauczyciel jogi (Yoga Alliance)

• odnosi sukcesy w branży Group Fitness (zarządzanie i praca koncepcyjna) od 1998 roku

• popularny i uznany międzynarodowy trener w ponad 20 krajach

O sobie mówi „Nie mam pracy - mam powołanie”, „Ruch to zmiana !!! Zmiana jest odmianą !!! to znaczy dla mnie, że trenuję swoje ciało na wszystkich poziomach. Ponieważ tylko wtedy czuję się dobrze - moc, elastyczność, cardio, koordynacja, dynamika, statyczność, a jednocześnie relaksacja i regeneracja! bodyART®, deepWORK® i joga!

Zapraszamy na wyjątkowe, awangardowe szkolenie deepWORK® Basic z jednym z najlepszych , nieprzeciętnych szkoleniowców  tego programu na świecie!

Zaplanowaliśmy z Virginią w 2020 roku szkolenie deepWORK® Basic, Update Teaching by Elements i Inspirations Days. Poznajcie inny, osobisty  świat deepWORK® Virginii a z racji jej mistrzowskiego zaangażowania w szkolenia z bodyART® i Alliance Yoga pełen  naturalnych, popisowo przeplatanych akcentów ruchowych , wysublimowanych, delikatnych i wyciszających Yin oraz soczystych, mocnych, pełnych energii i dynamiki Yang.  Po prostu perfekcyjnie, tak jak zakłada ten program!   

deepWORK®-holistyczny, funkcjonalny trening grupowy, program Roberta Steinbachera to wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego-atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów.   

Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK®bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe, szkolenie trwa jeden weekend (sobota-niedziela).

CEL SZKOLENIA 

Uczestnicy warsztatów deepWORK®… potrafili samodzielnie stworzyć i przeprowadzić swoje własne pierwsze zajęcia deepWORK® i zdobyć podstawową  wiedzę z zakresu tego treningu funkcjonalnego. Uczestnik warsztatu  nauczy się jak w praktyce wykorzystać wiedzę z form ruchu Dalekiego Wschodu, opanuje kombinacje ćwiczeń  i ruchu oraz nauczy się jak instruować ćwiczących. 

ZAGADNIENIA TEORETYCZNE SZKOLENIA

-Fazy energetyczne treningu deepWORK®,

-Koncepcja Yin i Yang,

-Podstawowe elementy oddechu, w tym techniki oddechowe 

ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE SZKOLENIA

-Praktyczne zastosowanie wiadomości teoretycznych,

-Poznanie ćwiczeń „typowych dla poszczególnych faz deepWORK®,

-Tworzenie zajęć deepWORK®.  

CERTYFIKAT Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat uczestnictwa w szkoleniu deepWORK®  i  zostają wpisani na światową listę aktywnych instruktorów deepWORK®.

Dla instruktorów, którzy w latach poprzednich ukończyli szkolenie deepWORK Basic a chcą odśweżyć podstawy, spotkać się z inną gwiazdą teamu Roberta Steinbachera, proponujemy udział  w cenie deepWORK-restart 450 zł!! 

Konto dp wpłat :

PL 29 2490 0005 0000 4530 5442 1313

Szymon Markowski Sportrepublic

43-300 Bielsko-Biała ul. Mireckiego 1/11

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • deepWORK Basic próg I
  PLN 800
  PLN 800
  0
  PLN 0
 • deepWORK Basic próg II
  PLN 850
  PLN 850
  0
  PLN 0
 • deepWORK próg III
  PLN 900
  PLN 900
  0
  PLN 0
 • DeepWORK Basic -"restart"
  PLN 450
  PLN 450
  0
  PLN 0
 • DeepWORK Basic -"restart" II
  PLN 550
  PLN 550
  0
  PLN 0
SumaPLN 0
 • Biały Instagram Ikona
 • White Facebook Icon
 • White YouTube Icon