sob., 08 wrz | Loftfitness

deepWORK® Inspirations I Jannie Lindeque

Nowe wydarzenie! Potrzebujesz nowych pomysłów do lekcji deepWORK®? Czeka na Ciebie oferta pełna inspiracji i wariacji - deepWORK® Inspirations !
Rejestracja jest zamknięta
deepWORK® Inspirations I Jannie Lindeque

Czas i lokalizacja

08 wrz 2018, 12:00 – 18:00
Loftfitness, Podwale 45, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

O wydarzeniu

Wreszcie doczekaliśmy się na długo zapowiadany przez Roberta Steinbachera deepWORK Inspiration Day!

Wiemy wszyscy, że każdy z nas -trener, instruktor jest zadowolony jak otrzyma nowych sugestie, ponieważ wymagania w zakresie aktywności fizycznej, zdrowia i odnowy biologicznej wzrosły w ogromnym stopniu! Sami też aspirujemy do bycie profesjonalistą w swojej dziedzinie!

Wymagania rosną, portfel szkoleń musi być obszerny i aby konkurować wystarczy zdobyć nową inspirację, znaleźć źródło motywacji, odkryć inną dla siebie ścieżkę lub kontynuować dotychczasową z większym natchnieniem i werwą.

Dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się na propozycję Roberta i IFHIAS bo widzimy, że Inspirations Day będzie źródłem inspiracji i pomysłów, aby jeszcze bardziej urozmaicić działalność trenera deepWORK. Będzie o dużo praktyki w połączeniu z wieloma sugestiami do wykorzystania już następnego dnia!

GRUPA DOCELOWA

Trenerzy, którzy pomyślnie ukończyli etap deepWORK® Basic!

INFORMACJE

Trenuj, pracuj w pocie czoła nad SWOJĄ techniką z samymi mistrzyniami bowiem jedynymi, którzy mogą poprowadzić te wyjątkowe deepWORK® Inspiration warsztaty są Robert Steainbacher, Jannie Lindeque i Virginią Winsemann.

W Polsce na odświeżające szkolenie, pełne dobrych, pomocnych pomysłów w rozwinięciu umiejętności nauczania zaprasza Jannie Lindeque "BEST International Presenter Eu4ya 2018"!

Konto dp wpłat :

Ewa Markowsk a Bielsko-Biała

Mireckiego 1/11

EUROBANK PL 27 1470 0002 2012 3118 3000 0001

SWIFT: EBSAPLPW

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • deepWORK® Inspirations
  PLN 350
  PLN 350
  0
  PLN 0
 • deepWORK® Inspirations
  PLN 450
  PLN 450
  0
  PLN 0
SumaPLN 0
 • Biały Instagram Ikona
 • White Facebook Icon
 • White YouTube Icon