sob., 01 gru | Emfit Jaworze

Pilates Matwork part 3 z Maximilianem Stohrem

Ostatnia cześć kursu Pilates „na macie” przeznaczonego dla każdego, chcącego zostać Specjalistą/Nauczycielem Pilates, tego tradycyjnego, najbliższego "Contrology" jak nazywał swój program sam Josef Pilates. Najważniejsze to nie odtwarzać a świadomie umieć uczyć ruchów Pilates!
Rejestracja jest zamknięta
Pilates Matwork part 3 z Maximilianem Stohrem

Czas i lokalizacja

01 gru 2018, 13:00 – 02 gru 2018, 18:00
Emfit Jaworze, Bielska 84, 43-384 Jaworze, Polska

O wydarzeniu

Pilates Matwork – ostatnia część Kursu Pilates „na macie” przeznaczonego dla każdego, chcącego zostać Nauczycielem Pilates, w czasie którego oprócz nauki ćwiczeń poziomu advance, poznasz to co najważniejsze-sposobu nauczania zaawansowanych technik ruchów Pilates.

Uczestnicy w trakcie tej cześci, po zdaniu egzaminu praktycznego otrzmaja międzynarodowy certyfikat Teacher Matwork Atelier Pilates® Academy.

Cinzia Galetto i Maximilian Stochr, PMA Certified Teachers, Atelier Pilates® Academy piszą – „Droga do zmian!

Wybierając nasze szkolenie zapewniamy, że jesteś na właściwej drodze, aby uzyskać tytuł nie instruktora ale NAUCZYCIELA PILATES. Różnica jest prosta, instruktor Pilates to osoba dająca instrukcje a nauczyciel Pilates to osoba, która uczy i kształtuje ruchy. Decydując się czy chcecie instruować komercyjną formę Pilates czy nauczać pierwotnej formy „Contrology” musimy najpierw odkryć fundamenty ABC, które uwzględniane są w każdym ruchu Pilates. W latach 2000-2007 szkoliliśmy się, zdobywając liczne certyfikaty z różnych szkól. Po 7 latach czuliśmy się bardziej zdezorientowani niż kiedykolwiek, gdyż każda ze szkół przedstawiała inne podstawy oraz założenia. W celu odkrycia pierwotnej formy Pilates rozpoczęliśmy naukę z kilkoma starszymi, bezpośrednimi studentami Josepha Pilates. Po spotkaniach z Ronem Fletcherem (studiował z Joe i z Clarą przez 18 lat) zrozumieliśmy, iż nasza wiedza odnośnie „Contrology” była na bardzo płytka. W dzisiejszych czasach 95% lekcji Pilates tyczy się szkoleń posturalnych z elementami fizjoterapii, pomijając główne zasady takie jak: Kontrola, Świadomość, Precyzja. Pierwotna forma „Contrology” jest bardziej wymagająca. Dlatego naszą misją jest szkolenie profesjonalnych Nauczycieli Pilates i dzielenie się swoją pasją."

Zostań bezpośrednim kontynuatorem twórcy programu JOSEPH PILATES→RON FLETCHER→MAXIMILIAN STOHR & CINZIA GALETTO→TY

Konto do wpłat:

PL 53 1470 0002 2013 6829 4000 0001

Sportrepublic Szymon Markowski,

Bielsko-Biała ul.Mireckiego 1/11

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • Pilates Matwork III
  PLN 500
  PLN 500
  0
  PLN 0
 • Pilates Matwork III
  PLN 600
  PLN 600
  0
  PLN 0
SumaPLN 0
 • Biały Instagram Ikona
 • White Facebook Icon
 • White YouTube Icon