top of page
DEEPWORK_Logo_Horizontal_Color_RGB_edite

DEEPWORK to funkcjonalny , sercowo-naczyniowy trening całego ciała oparty na zasadzie polaryzacji (Yin i Yang) mający swoje korzenie w dalekowschodnim podejściu i ruchu. Każdy ruch zawiera fazę napięcia i relaksacji. Program polega na tworzeniu harmonii pomiędzy przeciwieństwami. Podczas całego treningu dynamiczne ruchy i statyczne pozycje, ćwiczenia
sercowo-naczyniowe i funkcjonalne, ćwiczenia siłowe zmieniają się w sposób ciągły. Celem jest
nauczenie się, jak ciało w pełni funkcjonuje w każdym z tych aspektów.

DEEPWORK to trening boso, ma logiczną strukturę z pięcioma różnymi fazami treningu / fazami energii: 

Faza 1 i 2 (15 minut): W pierwszych dwóch fazach ciało i umysł są przygotowywane do intensywnej części treningu. DEEPWORK zaczyna się powoli i spokojnie, skupiając się na oddychaniu, mobilizacji i technicznym przygotowaniu nadchodzących treści zajęć.


Faza 3 (35 minut): Teraz zajęcia są przyspieszane w ciągu dwóch minut. Celem jest przygotowanie układu sercowo- Naczyniowego do kolejnych kroków. Po tym następuje 10-minutowa jednostka  „interwałowa”, która w bardzo szczególny sposób łączy cztery dynamiczne ruchy z czterema  statycznymi pozycjami. 20-minutowa faza główna skupia się na złożonych ćwiczeniach, które tworzą harmonię między wytrzymałością, siłą, elastycznością i koordynacją.


Faza 4 i 5 (ok. 8 minut): Zgodnie z zasadą polaryzacji, po tych intensywnych fazach następują bardzo spokojne fazy, aby ponownie obniżyć działanie układu sercowo-naczyniowego. Nacisk kładziony jest na oddychanie, relaksację i ciszę.


DEEPWORK to inteligentna koncepcja dla WSZYSTKICH. Cechą szczególną DEEPWORK jest to, że każdy uczestnik może pracować na swoim własnym poziomie, w własnym tempie. Od zera do bohatera! Ruchy DEEPWORK są różne i dość  nietypowe.Są tak zaprojektowane, aby zawsze pozostawały w związku pomiędzy napięciem a relaksacją i były połączone z ćwiczeniami oddechowymi. Trening odbywa się przy wyjątkowej muzyce, która wspiera uczestnika i pomaga budować siłę, uwolnić emocje i wyjść poza jego osobiste ograniczenia. Czego możesz się spodziewać jako przyszły Instruktor DEEPWORK w ramach szkolenia DEEPWORK BASIC?

ZNAJDZ SWOJA DROGE W EFS!

Oferta edukacyjna EFS dostosowana jest do potrzeb rynku, oparta na wieloletnim
doświadczeniu i bogatej praktyce samych szkoleniowców, skierowana zarówno do
zaczynających jak i doświadczonych instruktorów, szukających dalszego rozwoju - Kursy Basic, uzupełniające oraz zaawansowane.

Jannie_deepWork_print_300dpi.jpg
  • Biały Instagram Ikona
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page